שבת חתן באווירה קסומה בעונת החורף

שבת חתן באווירה קסומה בעונת החורף

מה יותר משמח מחגיגות שבת חתן עם כל המשפחה הקרובה? שבת חתן זוהי הזדמנות נהדרת להיפגש עם קרובי המשפחה, שלא יוצא לכולנו לפגוש פעמים רבות במהלך השנה. הציבור המסורתי נוהג לחגוג שבת חתן לחתנים, אשר עתידים להתחתן או לחתני בר המצווה, שהגיעו לגיל מצוות. אין ספק, ששבת חתן זהו אירוע מאוד מרגש ומלא בקדושה. בארוח כפרי עין צורים מארחים המוני משפחות לכבוד חגיגות שבת חתן בעונת החורף ולכם לא צריכה להיות דאגה כלל ממזג האוויר, אנו דואגים עבורכם לכל הפרטים הקטנים, כדי שתהיה לכם שבת חתן באווירה קסומה בעונת החורף.

 אירוח שבת חתן בחורף

 אירוח שבת חתן בעונת החורף

בעונת החורף, יש אווירה קסומה, האוויר נקי, עם ריחות הגשם והצבע הירוק משקיף בכל פינה, אין ספק שזהו זמן מדהים לחגיגות שבת חתן. בשבת חתן נהוג לחגוג יחד עם כל המשפחה וכאשר מתארחים, הדבר המענג ביותר הוא שלבעלי השמחה אין צורך להתעסק בניקיונות ובישולים ולדאוג שכל האורחים מרוצים, אלא הם גם נופשים יחד עם המוזמנים וגם נהנים מחגיגות שבת החתן, ללא כל דאגה ועם המון שקט נפשי. בקיבוץ עין צורים אירוח כפרי, אתם יכולים להיות רגועים, אנו דואגים לכם לכל הפרטים: סידורי לינה, ארוחות טעימות, עריכה ופינוי השולחן כרצונכם, כך שלכם כל מה שנותר לעשות הוא ליהנות מן האירוע, להתרגש ולשמוח. אם קיים בכם חשש לקיים חגיגות שבת חתן בעונת החורף, הסירו דאגה מליבכם, עונת החורף היא עונה מדהימה, עם אווירה מיוחדת במינה ואנו נדאג שזוהי תהיה חוותיכם, גם עם הגשם שבחוץ.

אירוח באווירה קסומה

בחדרי האירוח שלנו, נמצא כל הציוד הנדרש על מנת שתרגישו כמו בבית. האירוח הכפרי שלנו בקיבוץ עין צורים מתאים לכל משפחה שרוצה לנפוש ולשמוח יחד עם משפחתה הקרובה באווירה נעימה ומתאים לכל המשפחות: דתיות, חילוניות ומסורתיות. בעונת החורף אנו דואגים לשמור על אווירה מיוחדת ושמחה באירועי שבת חתן ואנו דואגים שחימום לא יחסר, באמצעות הסקה וחימום בבית הכנסת, חדר האוכל ובחדרי האירוח. על מנת שתוכלו ליהנות מהאוכל בכל מצב, האוכל מוגש חם על גבי פלטות חימום ושתייה חמה ניתן להכין באמצעות מיחמים וכמובן שבמקלחות המים החמים זמינים בכל עת. האווירה המשפחתית, האחדות, השירה המשפחתית, התפילה, מעניקים לאירוע שבת החתן תחושה מיוחדת עם אווירה קסומה וכמובן שכאשר כל זה קורה במקום שמוקף שדות ירוקים, האווירה מיוחדת כפליים.

להזמנות חייגו 08-8588318