ארוח כפרי

חוויית ארוח כפרי בקיבוץ עין צורים, ארוח כפרי באווירה דתית וכפרית בקיבוץ עין צורים אשר בבקעת שפיר, באיזור קריית מלאכי.

קיבוץ עין צורים מציע חדרי נופש ואירוח יחידים או אירוח כפרי לזוגות וכן מציע אירוח במסגרת נופש משפחתי, אירוח קבוצות ואירוח תלמידים מביתי ספר. בקיבוץ עין צורים חדרי אירוח וסוויטות לאירוח משפחות, מגוון עשיר של ארוחות וכן מגוון פעילויות לכל הגילאים בקיבוץ ובסביבתו. אירוח כפרי, ארוחות ופעילויות בקיבוץ כולם באווירה דתית ייחודית ונעימה.

ארוח כפרי ונופש לציבור הדתי

אירוח כפרי בשבתות וחגי ישראל

אירוח כפרי עין צורים מתאים מאוד לאירועים וחגי ישראל. ניתן לקיים אירועים מיוחדים, ארוחות חג, שבת חתן ושבת בר מצווה כולל עלייה לתורה בבית כנסת פרטי. במסגרת אירוח כפרי לחגים קיבוץ עין צורים מעמיד לרשותכם קייטרינג איכותי ברמה גבוהה, כשר למהדרין, חלבי או בשרי עם תפריט עשיר במטעמים. ארוחות המוצעות במסגרת הקייטרינג מתאימות במיוחד לשבת חתן, בר מצווה, ברית או בריתה, חתונה או כל אירוע משפחתי אחר שתבחרו לקיים.

אירוח כפרי עין צורים – המקום המשולם לחופשה הבאה

קיבוץ עין צורים הינו מקום מושלם המספק שירותי ארוח כפרי לדתיים, שומרי מצוות ושומרי שבת. בית הכנסת של הקיבוץ זמין למתפללים, הקייטרינג וחדר האוכל של הקיבוץ בעלי הכשר למהדרין, כל אוכלוסיית הקיבוץ שומרת שבת – כך תוכלו להגיע יחד עם המשפחה ולהעביר את הסופ"ש ברוגע בשלווה באווירה נינוחה וללא מפריע.

קיבוץ עין צורים ממוקם באזור ירוק, פורח ושופע צמחייה, תמצאו בו מרחבים של מדשאות מטופחות וירוקות. מיקומו של קיבוץ עין צורים בקרבת צומת קסטינה הופך אותו ליעד נוח להגעה מכל קצוות הארץהמתארחים בקיבוץ יכולים לטייל במרחבי האזור, לעשות טיולים רגליים או טיולי אופניים. מגוון אטרקציות, נקודות עניין ופעילויות מרתקות נמצאות בקרבת המקום וההגעה אליהן נוחה ומהירה. באתר תוכלו להתעדכן ברשימת המקומות האטרקטיביים לביקור ולבחור את היעד המועדף עליכם.

נשמח לראותכם בקיבוץ במהלך החגים הקרובים, בשבתות בחגים וכמובן, גם בימי חול! בואו לבקר אותנו…
    [wpcaptcha]