אירוח שבת חתן

שבת חתן

מעוניינים לחגוג שבת חתן או שבת בר מצווה באירוח כפרי? קיבוץ עין צורים מציע לכם אירוח כפרי באווירה משפחתית לחוויה של אירוע חגיגי בלתי נשכח! מחכים לכם אצלנו חדרים נקיים ומטופחים שמתאימים לכל המשפחה, קירבה מרבית לבית הכנסת, ארוחות כשרות וטעימות ואווירה נעימה. בנוסף תקבלו אולם להתכנסות שיעמוד לרשותכם במהלך השבת. משימת הארגון וההפקה של האירוע מעולם לא הייתה קלה יותר.

שבת חתן נפלאה בקיבוץ עין צורים

אנו מזמינים אתכם ליהנות מאירוע בלתי נשכח בראש שקט וללא דאגות.
  [wpcaptcha]

  שבת חתן באווירה קסומה בעונת החורף

  קיבוץ עין צורים מציע לכם אירוח כפרי המכיל בתוכו את כל היתרונות של חגיגת שבת החתן או שבת בר מצווה אינטימית, משפחתית ונעימה למשפחה ולאורחים. סביבה כפרית, נעימה ופסטורלית ואוירה דתית. בקיבוץ עין צורים תמצאו חדרי אירוח נעימים ומזמינים, מדשאות וצמחייה, בריכה, חדר אוכל ובית כנסת. בקרבת הקיבוץ ישנן אטרקציות רבות המתאימות לילדים ולמשפחות. אירוח כפרי עין צורים מזמין אתכם לחגיגת שבת חתן עם המשפחה הקרובה והחברים. זהו יום משמעותי וחשוב עבור החתן והמשפחה כולה. לשם כך אנו מציעים אולמות כנסים ומדשאות בקרבת בית הכנסת, קייטרינג כשר ברמה גבוהה, חדרי אירוח נוחים המתאימים לכל המשפחה, מבוגרים וילדים, אטרקציות שונות בסביבת הקיבוץ ועוד.

  שבת בר מצווה

  שבתות חתן או שבתות בר מצווה הן אירוע משמח אשר מעסיק את כל המשפחה. אנחנו מזמינים אתכם לחגוג שבת חתן נפלאה באווירה משפחתית מבלי לדאוג להכנות, בישולים ואירוח. אירוח כפרי עין צורים יספק עבורכם את כל הדרוש לחגוג שבת חתן ושבת בר מצווה ברמה גבוהה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים.

  אנחנו בעין צורים מתמחים באירוח של חגיגות ואירועים מסוגים שונים. החדרים שלנו מתאימים לאירוח משפחות עם ילדים והם נמצאים במקום ירוק באווירה כפרית נפלאה.

  אנו מזמינים אתכם ליהנות מאירוע בלתי נשכח בראש שקט וללא דאגות.
   [wpcaptcha]