שבתות אירוח לציבור הדתי

נופש למגזר הדתי

לכולנו מגיע נופש מדי פעם, הגוף והנפש זקוקים למנוחה. עבור המגזר הדתי מציאת נופש מושלם עלול להיות יותר מסובך מכוון שהוא זקוק למקום שמותאם לאורח החיים הדתי: אוכל כשר, בית כנסת לזמני תפילות, מקום שלא מדליק אש בשבת וכדומה. אירוח כפרי עין צורים הינו בית אירוח שנמצא בליבו של קיבוץ דתי מדהים ביופיו עם המון ירוק וטבע בעיניים.

 

 

 

 

 

 

בית אירוח לציבור הדתי

בבית האירוח של אירוח כפרי עין צורים, מחכה לכם אירוח כפרי לדתיים עם  חדרי אירוח עם מיטות, עם אפשרות להפרדה. מכוון שקיבוץ עין צורים הינו קיבוץ דתי, אופן האירוח הינו מותאם למגזר הדתי. בכל החדרים תוכלו למצוא שעון שבת, מיחם, נירות שבת וכל מה שאתם זקוקים כדי להעביר סוף שבוע נעים. כמו כן כל החדרים בשבת נפתחים וננעלים באמצעות מפתח ולא כרטיס מגנטי. אנו מארגנים שבתות חתן קסומות, תוכלו להגיע לאירוח כפרי עין צורים עם כל המשפחה והחברים הקרובים ואנו נדאג שזו תהיה חוויה בלתי נשכחת עבורכם.

 

נופש עם הילדים

משפחות דתיות שרוצות לנפוש יחד עם הילדים מוזמנות באהבה גדולה לאירוח כפרי עין צורים. במתחם יחכו חדרים שמותאמים לכמות גדולה של אנשים, יחד עם אווירה כפרית ומיוחדת. באיזור המתחם יש אטרקציות רבות לילדים, וצוות מתחם האירוח ישמח לסייע לכם במציאת המסלול המתאים עבורכם. כאשר מחפשים אירוח כפרי למשפחות חייב לבדוק מול מקום שבו הילדים יכולים להסתובב בבטחה. באירוח כפרי עין צורים הילדים שלכם יכולים לרוץ, להשתולל במרחבים הפתוחים ואתם יכולים להסיר דאגה מליבכם.