אירוח כפרי בראש השנה

צימרים למשפחות דתיות בקיבוץ עין צורים

צימרים למשפחות דתיות

מתכננים נופש או חופשה משפחתית לדתיים? קבלו את עשרת הדיברות למציאות צימרים למשפחות דתיות, באדיבות אירוח כפרי קיבוץ עין צורים.

1.      סביבה דתית

תמיד כדאי להעדיף צימרים למשפחות דתיות שנמצאים בסביבה דתית. ביישוב דתי, לא צריכים להיערך במיוחד משום שמכירים היטב את כל הצרכים שלכם, כמשפחה דתית או שומרת מסורת.

2.      סוג הכשרות

חפשו את הצימר שבו מונהגת כשרות ראויה ומספקת מבחינתכם. כשרות מהודרת, כשרות מהדרין, ירקות גוש קטיף – את כל זה אפשר למצוא בצימרים בסביבה כפרית המודעים לצרכי הקהילה הדתית.

3.     מגוון חדרים, בגודל הנכון

צימרים למשפחות דתיות צריכים להציע חדרים שמתאימים גם למשפחות מרובות ילדים. וודאו מראש שהחדר בגודל הרצוי לכם, בסגנון כפרי לטעמכם, מספיק גדול עבורכם.

4.      בית כנסת צמוד

בצימר שאליו אתם מגיעים תרגישו בנוח ובטוב, כאשר במרחק נגיעה עומד לרשותם בית כנסת צמוד.

5.      ערוכים לאירועים שלכם

אם ברצונכם לקיים אירוע, שבת חתן או בר מצווה, כל אירוע באווירה דתית וכפרית נהדרת, דעו שישנם צימרים למשפחות דתיות שערוכים גם לכך. שמחות משפחתיות וחגים ברוח של שמחה, ידידותית ויהודית.

6.      גישה נוחה ונינוחה

כדאי להעדיף צימרים שהגישה אליהם נוחה ונינוחה. נגישות גבוהה וקרבה יחסית חוסכת זמן נסיעה בכבישים ונשאר יותר זמן לנופש, למנוחה ולהנאה.

7.      אתרי מורשת ותרבות

אם אתם מחפשים ערך מוסף, תמצאו זאת בצימרים שסמוכים לאתרי מורשת ותרבות. ערך חינוכי לילדים, הנאה לכל המשפחה, ספיגת מורשת יהודית וישראלית עדכנית.

8.      אטרקציות לגילאים שונים

אם אתם מגיעים עם הילדים או הנכדים, חשוב לבדוק שיש סמוך לצימר אטרקציות שמתאימות לגילאים הללו. אטרקציות בעלות ערך, בהנאה, בחינוך במסורת. ביקור במשקים חקלאיים, בתי בד, מוזיאונים מקומיים, סיורי אופניים מהנים וכדומה, כל אלה יכולים להתאים.

9.      המלצות

לפני שמזמינים את החדרים, כדאי לבדוק המלצות. צימרים למשפחות דתיות שזוכים להמלצות וביקורות גבוהות, גם לכם כדאי!

10. התו הסגול

בחרו את המקום שבו מקפידים לפעול על פי ההנחיות, שומרים על הניקיון והיגיינה. התו הסגול – גם בנופש באווירה כפרית זה חשוב.