נופש משפחתי בראש השנה

חג ראש השנה הוא הזדמנות נהדרת לחופשה משפחתית. נופש משפחתי בראש השנה הוא הזמן של כל המשפחה ליהנות אחד מן השני ולצבור חוויות משפחתיות מהנות. אצלנו באירוח כפרי עין צורים מארחים אירוח כשר ומתאים לחג עבור משפחתיות מסורתיות וחילוניות כאחד ומעניקים לכל המשפחות את האפשרות ליהנות מחופשת החג ולנפוש בכיף.

 

אירוח כשר בראש השנה

באירוח כפרי עין צורים אתם לא צריכים לדאוג מנושא הכשרות. בית האירוח שלנו ממוקם בתוך קיבוץ דתי, בו יש חשיבות רבה למסורת וכשרות. ארוחת החג שלנו כשרה, מלאה בשפע ומאכלים טעימים במיוחד בסימן חג ראש השנה. בנופש שלכם בעין צורים אירוח כפרי לא תצטרכו לדאוג לניקיונות, סידורים, בישולים והכנות ופשוט תוכלו להיות רגועים ומוכנים לחג בשלווה ובנחת יחד עם כל המשפחה המורחבת.

מגוון אטרקציות וטיולים בסביבה

בסביבה של בית האירוח כפרי בעין צורים יש מגוון מסלולי אופניים וטיולים מהנים עבור משפחות, צוות העובדים במקום ישמחו לסייע לכם בבחירת המסלול המתאים במיוחד עבורכם.

מקום יפהפה וירוק

הסביבה במקום האירוח היא ירוקה, נעימה, שלווה ורגועה, הצמחייה המלבלבת היא חלק בלתי נפרד מהנוף כאן ומכך כול אורח שלנו נהנה במיוחד.

עדין מחפשים מקום עבור נופש משפחתי בראש השנה? מוזמנים לשריין את חופשת החג הקרובה במקום האירוח אירוח כפרי עין צורים וליהנות מחוויית חג מדהימה. הזדרזו כי המקומות לחג נחטפים! להזמנות חייגו 08-8588318 או השאירו פרטים בטופס המצורף
    [wpcaptcha]