נופש בלב הטבע

בגליל ובשפלה בכל עונות השנה 

כשהחורף מגיע מתחילות ההתלבטויות – האם לצאת לחופשה או לחכות לפסח או לקיץ? מצד אחד, החורף יכול להגביל אותנו לצאת אל הטבע ולהרגיש באמת שאנחנו בחופשה רגועה במקום פסטורלי ונעים. מצד שני, אם נחכה לקיץ נפגוש במקומות האלו את כולם – ולפעמים מה שהכי כיף הוא להרגיש שהמקום הוא לגמרי שלנו, בלי הפרעות.  

שני אזורים בארץ מאפשרים לנו לנפוש בלב הטבע בלי הדאגות האלו – כמעט בכל עונה. הגליל ואזור השפלה מציעים מגוון רחב של מקומות לינה, מצימרים ואירוח קיבוצי בשפלה שמבורכת בימים חמימים גם בחורף ועד מלון בוטיק בגליל שהוא המקום המושלם להתחבא בו מהגשם.  

שני אזורים עם המון בילויים ואטרקציות 

הגליל ואזור השפלה נמצאים אמנם בשני קודקודים שונים של ישראל, אבל יש ביניהם מכנה משותף מושלם. גם בחורף הם מציעים שפע של אטרקציות שמתאימות למשפחות, זוגות וקבוצות, רק צריך לחשוב מה מתאים באותו הרגע. אם אתם רוצים להזמין חופשה בצימר בשפלה או מלון בוטיק בגליל תוכלו לסקור את האטרקציות הרבות ולבחור מה מתחשק לכם באותו הרגע.  

בין הכלניות הפורחות בשפלה בחורף ובין הרקפות וה

שקדיות בגליל ההתלבטות היא קשה. תוסיפו לכך את הנחלים המתמלאים, השלג בחרמון, הפריחה והירוק ביערות השפלה והמגוון הגדול כל כך של מסלולי טיול ואטרקציות בשני האזורים – והרי לכם התלבטות משמעותית.  

https://www.zurim-rooms.co.il

 

אז מה עושים? קבלו המלצות לאטרקציות בשפלה ובגליל 

המכנה המשותף הגדול ביותר של אזור השפלה ואזור הגליל היא העובדה ששניהם מציעים המון אטרקציות דומות, שמבוססות על החיבור הברור לטבע.  

הנה כמה רעיונות לדברים שתוכלו לעשות בשני האזורים: 

 

  • טיולי רכיבה על סוסים: גם בשפלה וגם בגליל תמצאו שפע של חוות סוסים שמציעות טיולי רכיבה יומיים או טיולים לעת שקיעה שמגלים את הנוף והטבע שמסביב. זוהי דרך מושלמת לטייל באזור ולחוות אותו בצורה אחרת לגמרי.  
  • ביקור ביקבים: אחד הדברים המשותפים לשני האזורים, בין אם בחרתם צימר בשפלה או מלון בוטיק בגליל, הוא היקבים הרבים שמקיפים את מקומות הלינה באזורים האלו. כרמים ויקבים נפוצים בשני האזורים ונשאר לכם רק לבחור. תוכלו לערוך סיור ביקב, לטעום יינות מקומיים ולקנות כמה בקבוקים לקחת הביתה או למלון.  
  • טיולי פריחה: בין אם אתם יוצאים לחופשה בחורף או בקיץ, תמיד תמצאו בגליל ובשפלה פריחות עונתיות. מסלולים של טיולי פריחה יפגישו אתכם עם לב הטבע. תוכלו לבחור בין מסלולים ארוכים לקצרים, אתגריים או קלילים.  
  • תיירות אוכל: ישראל הפכה למעצמה קולינרית וכולם בטוחים שזה קורה בעיקר בתל אביב, אבל דווקא בגליל ובאזור השפלה קורים הרבה דברים שמוכיחים אחרת. ממסעדות חדשות על הים בערים כמו אשדוד או אשקלון ועד לשוק אגמון מרקט הסמוך לאגמון החולה, תוכלו לבחור איפה לנפוש לפי מה שהבטן אומרת לכם.  

בין השפלה לגליל, בין צימרים ואירוח קיבוצי למלון בוטיק בגליל – כל מה שנשאר הוא רק לבחור בחופשה שלכם בלב הטבע ולהבטיח שבפעם הבאה אתם נוסעים לכיוון השני, פעם כאן ופעם כאן.