למה כדאי לציבור הדתי לנפוש באירוח כפרי עין צורים?

עבור אנשים שומרי מסורת חשוב מאוד שהחופשה תהיה תואמת את הערכים החשובים להם ולכן רובם יעדיפו לנפוש בבתי נופש המותאמים לציבור הדתי. אז, היכן ניתן למצוא מקומות אירוח למשפחות דתיות?  הכירו את אירוח כפרי עין צורים, הממוקם בקיבוץ דתי "עין צורים". אירוח כפרי לדתיים באווירה כפרית, פסטורלית, נעימה ושלווה. במקום האירוח יש את כל מה שאנשים דתיים צריכים: בית כנסת, אוכל כשר, מקום שומר שבת, חדרי אירוח מותאמים לציבור הדתי ועוד. הציבור הדתי יכול להגיע אל מקום האירוח של עין צורים ולהרגיש בנוח ללא כל חשש, שזהו דבר חשוב ומשמעותי מאוד לאנשים שומרי מסורת.

מהי הייחודיות של אירוח כפרי עין צורים?

 קיבוץ עין צורים חרט על דגלו מסורת של אירוח כפרי דתי, בקיבוץ תמיד שמחים ונרגשים לקבל את פני האורחים, לקראת בואם לחופשה נעימה ומרגיעה למשפחות וזוגות מן הציבור הדתי. הקיבוץ עטוף בפריחה ירוקה מדהימה, אוויר צלול ונקי וכמובן מזון טעים וכשר.

הצימרים במקום האירוח מתאימים למגוון הרכבים: משפחות קטנות, גדולות, זוגות, סוויטות מעוצבות באווירה חלומית. האורחים במקום מגיעים לחופשות בחגי ישראל, אמצע השנה כשרוצים להתנתק מן השגרה ולשנות אווירה וחוזרים בכל פעם מחדש בזכות השירות האדיב, היחס החם, האווירה הנעימה במקום.

אחד מן היתרונות הבולטים של מקום האירוח הוא מיקומו. באזור הקיבוץ יש מגוון מסלולי טיולי אופניים ואתרים שאפשר לבקר בהם, כגון: תצוגת טנקים של חיל השריון בלטרון, סיורים ביקבים או רפתות ועוד ועוד. אירוח כפרי עין צורים הוא אידיאלי למשפחות שרוצות לנפוש ולטייל בסביבה וכמובן שגם לזוגות. אם אתם חושקים בטיול ולא יודעים לאן ללכת, צוות המקום ישמח לסייע לכם בכל ולהעניק לכם טיפים, המלצות על מקומות שווים בסביבה.

אז, אם חשקה נפשכם בחופשה זה הזמן לשריין אותה, חייגו: 08-8588318