למה חשוב לצאת לנפוש בתקופת הקורונה?

למה חשוב לצאת לנפוש בתקופת הקורונה?

ימים לא כל כך פשוטים עוברים על כולנו. החל משנת 2020 חיינו השתנו וכל שגרת היום שלנו החלה להיות מותאמת לנגיף זר בשם הקורונה, כאשר היום בשנת 2022 הוא מוכר לכל אחד מאתנו. הקורונה הביאה עמה הרבה מתח לחיים, בידודים, סגרים, חולי שמשפיעים בצורה דרסטית על הנפש והבריאות שלנו. בייחוד בתקופה זו, חשוב לקחת אוויר, לעצור לרגע את כל "הטירוף" ולצאת לנפוש יחד עם בני הזוג, משפחה או אפילו לבד, רק אתם והטבע.

נפש בריאה – גוף בריא

אין כל ספק כי יש קשר אדוק בין נפש בריאה לגוף בריא וכדי לדאוג לנפש שלנו, אנחנו צריכים למלא את חיינו באנרגיות טובות ולקחת מדי פעם פסק זמן מהשגרה.

 באירוח כפרי עין צורים מציעים חווית אירוח כפרי ייחודית, שתאפשר לכם לקחת פסק זמן מן השגרה הטרופה שנכפתה עלינו וליהנות מחופשה מהנה באווירה מיוחדת וקסומה.

אחד מן היתרונות הגדולים של אירוח בין צורים בזמנים אלה הוא שהמתחם פרוס על שטחי קיבוץ עין צורים ובו מדשאות גדולות ושטחים פתוחים, כך שיש ביכולתכם ליהנות מן האוויר הפתוח בנוסף לשהייה בחדרים ולהימנע מקרבה לאנשים זרים, שזהו יתרון בימים אלה.

עידוד ליציאה מהבידוד

במידה ונכנסתם לבידוד, אתם בוודאי יודעים עד כמה שזה קשה לשבת כל כך הרבה ימים בבית, ובטח שהקושי קשה כפליים אם יש ילדים קטנים בבית, שצריך להם למצוא להם תעסוקה. לאחר כל כך הרבה זמן שאתם כלואים יחד בבית. אין דבר יותר כיף מלסיים בידוד ולצאת ישר אל נופש. במתחם אירוח עין צורים ישמחו לקבל אתכם ולהעניק לכם חוויית אירוח מפנקת, שתפצה על כל הימים בהם שהיתם בבידוד והייתם סגורים בבית. כך, גם אתם תוכלו ליהנות מקצת שקט ואוויר טוב וגם הילדים יוכלו לפרוק המון אנרגיות באוויר הפתוח, מה שלא יכלו לעשות כל כך בזמן תקופת הבידוד, בעיקר אם אתם חיים בדירה, ללא גינה גדולה.

 

רוצים להתאוורר, לצאת מהשגרה וליהנות? הזמינו חדר באירוח כפרי עין צורים. אנו מחכים לכם. להזמנות חייגו 08-8588318