חופשה משפחתית בשפלה

חופשה משפחתית בשפלה

בין עצים ירוקים ומדשאות נמצא בית האירוח של קיבוץ עין צורים, המקום המושלם לחופשה משפחתית בשפלה. אנו בקבוצת עין צורים מזמינים אתכם להגיע ולחוות אירוח כפרי באווירה דתית, מסורתית.

חופשה משפחתית בשפלה בקיבוץ עין צורים

אם אתם רוצים לנפוש יחד עם כל המשפחה באזור השפלה, הגעתם אל המקום הנכון. אירוח כפרי עין צורים הוא המקום המושלם שבו תוכלו לנפוש יחד עם כל המשפחה בהנאה רבה.

מה מחכה לכם במקום האירוח שלנו?

מדשאות ירוקות, עצים, פרחים, אווירה פסטורלית, כפרית ונעימה. במקום יש בית כנסת, חדר אוכל, חדרים מרווחים ומעוצבים וצוות שירותי שישמח להעניק לכם שירות ולהמליץ לכם על אטרקציות באזור. בית האירוח שלנו הוא בית אירוח דתי בשפלה, כך שכל האווירה היא דתית ומותאמת לציבור הדתי-מסורתי, אך כמובן שגם אנשים חילוניים מוזמנים להגיע אל בית האירוח שלנו וליהנות מבית אירוח מפנק, שמוציא משפחות מהשגרה ומאפשר למשפחה ליהנות יחדיו מחוץ לבית, בחופשה כיפית מהנה ומרגיעה.

חופשה משפחתית בשפלה

חדרי אירוח מעוצבים למשפחות

חדרי האירוח שלנו עברו חידוש ועיצוב והיום הם מעוצבים ויפהפיים. אנו עושים הכול כדי שהלקוחות שלנו יוכלו ליהנות מכל בית האירוח וכמובן שהחדר, המקום הפרטי ביותר צריך להיות לא פחות ממושלם עבור הלקוחות שלנו.

אירוח כפרי עין צורים מספק חופשה משפחתית בשפלה למשפחות מכל רחבי הארץ, משפחות שרוצות להירגע מהלחץ בשגרה וליהנות מחוויה שונה. אם גם אתם רוצים ליהנות מחופשה משפחתית מרגיעה וכיפית אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולחוות הנאה מהשקט, מהשלווה ומהמשפחה.

 

לפרטים והזמנות חייגו 08-858-8318