חדרי אירוח לדתיים

חדרי אירוח לציבור הדתי בקיבוץ עין צורים

אירוח כפרי עין צורים הוא המקום המושלם לציבור הדתי. ראשית, קיבוץ עין צורים הינו קיבוץ דתי ולכן מקום האירוח מכיר את הצרכים של שומרי המסורת בצורה הטובה ביותר. במקום ישנם חדרי אירוח לדתיים, המתאימים לאירוח בשבתות, חגים וגם בימי חול. כמובן שכל הארוחות שמוגשות הינן כשרות, ישנו בית כנסת ובית מדרש העומדים לרשות האורחים וניתן לקיים אירועים כגון שבת חתן, ברית מילה, שבת בר מצווה, לחגוג את חגי ישראל כהלכתם ועוד. אם אתם משפחה שומרת מסורת, משפחה דתית, מוזמנים לנופש באווירה חמימה, נעימה, דתית ומשפחתית בקיבוץ עין צורים.
חדרי אירוח לדתיים

חדרי אירוח לציבור הדתי – מה הם כוללים?

חדרי האירוח כוללים פינת קפה, מיחם ומקרר בו יש חלב, פירות ועוגה. בחדרים יש שירותים ומקלחת או אמבטיה, טלוויזיה ונרות שבת.

בכל החדרים יש שעון שבת נפרד, בשבת יש אירוח מלא הכולל 3 ארוחות עם היפוך ארוחות. בבית הכנסת של הקיבוץ הנופשים יכולים להגיע להתפלל, ישנו בית מדרש וספריה תורנית. בנוסף, אם קיים צורך אפשר להעמיד לרשות הנופשים בית כנסת נפרד.

לנשים יש מקווה טהרה, אנו לא מאפשרים כניסת רכבים לקיבוץ מכניסת השבת. עבור מעל 10 אנשים יש אפשרות לקבל אולם התכנסות לאורך כל השבת, בו יש פינת קפה, מיחם וערכת הבדלה.

בעונת הקיץ הבריכה פתוחה בשעות נפרדות.

לסיכום, אם אתם שומרי שבת ורוצים לנפוש בזוג או עם המשפחה בשבת, מוזמנים להגיע לקיבוץ עין צורים וליהנות מאירוח מכל הלב בקיבוץ דתי שמבין את הצרכים שלכם על הצד הטוב ביותר. הצוות שלנו פה בשבילכם בכל עת. נשמח לראותכם!