אירוח כפרי לציבור הדתי

אירוח כפרי לציבור הדתי

אירוח כפרי לציבור הדתי שמתאים גם למשפחות גדולות במיוחד

אירוח כפרי נחשב לאחת מצורות הבילוי והנופש האהובות בישראל. אם בעבר צימרים ואירוח כפרי פחות פנו לקהל הדתי, כיום זה אחרת. לדוגמא, קיבוצים דתיים המכירים היטב את צרכיה ורצונותיה של משפחה דתית או של בני זוג דתיים, החלו להציע את המתבקש והמובן מאליו, אירוח כפרי לציבור הדתי. מטבע הדברים, אירוח מסוג זה צריך לענות על כל מה שחשוב לשומרי המסורת וחובשי הכיפה שבינינו.  

אירוח כפרי לציבור הדתיחדרים גדולים ומרווחים, גם למשפחות ברוכות ילדים

כיסוי ראש ולבוש צנוע רחוקים מלהיות המאפיין היחידי או הבלבדי של הקהילה הדתית. מאפיין מובהק נוסף הינו ההליכות הצנועות בדרך כלל, החיפוש אחר נופש נעים במחירים סבירים וכן הרצון לפנק ולהשביע את רצון כולם, במשפחות ברוכות הילדים. למחפשים אירוח כפרי לדתיים, די מובן מאליו שצריך לבוא בחשבון מקום עם אווירה מתאימה ועם חדרים רחבי ידיים. חדרים שבהם תוכל לדור משפחה ברוכת ילדים ברווחה ובנחת. מובן שגם בני זוג צעירים עשויים לחפש מקום נעים לנופש, לירח דבש או פשוט בכדי להתרגע. לצורך אירוח מסוג זה, נדרשים חדרים מפנקים אך מטבע הדברים לא גדולים ורחבי ידיים כמו אלה הדרושים למשפחות הגדולות. בקיבוץ עין צורים ניתן להתרווח כל המשפחה, בחדרים הגדולים (ואם מעוניינים, ניתן לבחור חדרים סמוכים, עם דלת משותפת). במתחם האירוח ניתן למצוא מגוון חדרי אירוח לדתיים.

טוב שיהיו בסביבה מגוון פינוקים, בשלווה ונחת

אירוח כפרי לדתיים צריך להציע מגוון רחב של פינוקים, המשולבים עם אווירה של שלווה ונחת. האירוח צריך להציע מטבח כשר למהדרין, עם שפע אפשרויות לבחירה, בכל ארוחה וארוחה. להנאת הגדולים והקטנים, טוב שיהיה מה לעשות, גם קרוב וגם רחוק מחדרי האירוח הנאים. לדוגמא, מגרשי ספורט ופניני טבע יתאימו לבילוי לילדים או לכל המשפחה. בריכת שחיה תאפשר לצנן את הגוף בימים החמים. טוב שתהיינה פינות משחק וגני שעשועים, עבור הילדים ובית כנסת מאיר ומסביר פנים. לבסוף, טוב שהסביבה תהיה מוריקה ופורחת, כך שניתן לטיל, עם עגלת הילדים הצמודה או עם הזאטוטים המתרוצצים, ליהנות מיפי הטבע והבריאה. אטרקציות סמוכות שמתאימות לקהל הדתי ישלימו את הנופש והחופש.