אירוח כפרי לחופשת הפסח

אירוח כפרי לכבוד פסח

אירוח כפרי לכבוד פסח

האביב בקרוב מאוד מגיע ויחד איתו חג הפסח האהוב. הטבע מתעורר והצבע הירוק נשקף מכל פינה יחד עם פריחה ולבלוב. עצי ההדרים מתהדרים בריחם הנעים והפרחים פורחים בשפע של גוונים וצבעים. עונת האביב נפרשת בפנינו וכל מה שלנו נותר לעשות הוא ליהנות ממנה. אירוח כפרי בעין צורים הוא דרך נהדרת במיוחד לחגוג את חופשת הפסח בעונה הכי כיפית בשנה. לאחר כל הניקיונות לכבוד פסח הכוחות די אוזלים וגם לכך יש פתרון, אתם מוזמנים להגיע אלינו לקיבוץ עין צורים לחופשת פסח מהנה במיוחד וכשרה. אנו נדאג לכם לארוחת חג טעימה, חדרים מאובזרים בכל טוב ומסודרים ואתם תוכלו להירגע ולנוח כמו שצריך.

 

 

אירוח כפרי בקיבוץ עין צורים

אירוח כפרי לפסח למשפחות

חופשת פסח היא אחת מהחופשות הארוכות ביותר ולכן זהו הזמן מעולה לחופשה משפחתית עם הילדים. הילדים חופשיים מהלימודים, מקומות העבודה סגורים ועם ישראל נוהר למקומות האירוח והטיולים. אם אתם מחפשים מקום אירוח שהוא גם מקום לנפוש בו וגם מקום שבסביבתו יש לא מעט מסלולי טיול מהנים אירוח כפרי עין צורים הוא המקום המושלם עבורכם, בית האירוח שלנו מאפשר לכם לנפוש וליהנות מטיולים ואטרקציות בסביבה. מקום האירוח באירוח כפרי עין צורים מסודר, מאובזר עם ארוחות טעימות וכשרות לפסח כמובן. באמצעות ארגון מוקדם ותכנון מסודר, צוות האירוח שלנו יוכל לסייע לכם בבחירת מסלולים מומלצים לטיולים וכמו כן אירוח כפרי למשפחות שמתאים לכם.

 

מסלולי טיולים לאופניים

אירוח כפרי למשפחות דתיות

ניתן לחגוג את ערבי הפסח בעין צורים אירוח כפרי. הקיבוץ שלנו הינו דתי ובו מטבח כשר למהדרין. במתחם יש חדר אוכל כשר ובית כנסת. כשתגיעו אלינו תמצאו מרחבי דשא גדולים, פינות נוי יפהפיות, בהם תוכלו לטייל לאחר ארוחה טובה. חדרי האירוח מותאמים למשפחות דתיות וכמו כן כמובן שגם זמני התפילות והארוחות. בעת ההזמנה ניתן לעדכן מראש ביצוע היפוך ארוחות.