אירוח כפרי בשפלה

חוויית אירוח כפרי בשפלה

קיבוץ עין צורים מציע לקהל הרחב אירוח כפרי בשפלה, אירוח דתי בסגנון כפרי, בשבתות, בחגי ישראל ובכל ימות השבוע, ליחידים, זוגות, משפחות וקבוצות. בקיבוץ עין צורים חדרי אירוח מרווחים וממוזגים, מטופחים ונעימים הכוללים מטבחון, מקרר, פינת קפה, טלוויזיה וטלפון.

חדרי אירוח בשפלה

חדרי אירוח של אירוח כפרי בקיבוץ עין צורים ממוקמים במרכז הקיבוץ ומוקפים במדשאות ירוקות ומטופחות, פרחים ופינות חמד רבות. בקיבוץ מוצעות שלל אטרקציות ופעילויות אפשריות, מתקנים ומסלולי טיול. בחדר הוכל של הקיבוץ מוגשות ארוחות כשרות ולרשות המתארחים עומד גם קייטרינג איכותי לאירועים המגיש אוכל כשר ברמה גבוהה מאוד.

אירוח כפרי בשפלה - אירוח כפרי עין צורים

נופש לזוגות, משפחות או קבוצות

אירוח כפרי עין צורים מתאים לנופש רגיל או עבור אירוח כפרי בחגי ישראל ובאירועים משפחתיים כמו שבת חתן, שבת בר מצווה וכו'. לרשות האורחים עומד בית כנסת מרווח ואולמות כנסים מאובזרים וכל המתקנים בקיבוץ מותאמים ומונגשים לנכים.

מתקנים ואטרקציות נוספות

כמו כן באירוח כפרי עין צורים ישנה בריכת שחייה הפועלת בשעות נפרדות, מתקני משחקים לילדים, מיצגים המתעדים את ההיסטוריה של הקיבוץ, סטודיו למשי, סדנא לגידול לימון בתוך בקבוק ועוד אטרקציות מיוחדות. כמו כן הצוות של אירוח כפרי עין צורים יספק מידע על אטרקציות, טיולים וסיורים באזור הקיבוץ.

מחפשים נופש באוירה כפרית למשפחות או לקבוצות?

התקשרו עכשיו והזמינו אירוח כפרי בשפלה קיבוץ עין צורים 8588318 – 08