אירוח כפרי לדתיים

אירוח כפרי לדתיים בקיבוץ עין צורים

אירוח כפרי עין צורים מציע נופש כפרי וחוויית אירוח מושלם לציבור הדתי. אירוח כפרי לדתיים שונה במהות שלו מאירוח כפרי אחר והוא מותאם לאורח החיים והצרכים של האוכלוסייה הדתית, בייחוד אירוח כפרי בשבתות ואירוח כפרי בחגי ישראל. קיבוץ עין צורים מציע לכם אפשרות לנופש יחידים, נופש זוגי או נופש משפחתי לציבור הדתי וכן מאפשר אירוח של קבוצות או תלמידי בית ספר. בקיבוץ עין צורים מחכים לכם חדרי אירוח וסוויטות לאירוח משפחות, ארוחות כשרות עשירות ומגוונות לצד פעילויות לכל הגילאים בתוך הקיבוץ ובסביבתו

אירוח כפרי לדתיים

אירוח כפרי לציבור הדתי והמסורתי

הקיבוץ מציע לקהל הרחב אירוח כפרי באווירה דתית ייחודית, נעימה, מכובדת ומרשימה מאוד. אירוח כפרי לדתיים מותאם לכל הצרכים של זוגות דתיים או משפחות דתיות ובמקביל לחדרי אירוח מאובזרים וארוחות כשרות מוצעות לקהל הנופשים אפשרויות רבות לאירוח באירועים משפחתיים כמו שבת חתן או שבת בר מצווה ואירוח כפרי בחגי ישראל.

מה תקבלו במסגרת אירוח כפרי לדתיים:

 

  • חדרי אירוח מותאמים לציבור הדתי הכוללים שירותים ומקלחת או חדר אמבטיה, טלוויזיה, פינת קפה, מיחם ומקרר המצויד בחלב, פירות ועוגה.
  • אירוח מלא בשבת הכולל שלוש סעודות.
  • אירוח בימי חול על בסיס לינה וארוחת בוקר עם אפשרות להזמנת ארוחות נוספות. כל הארוחות מוגשות לאורחים בחדר האוכל של הקיבוץ.
  • תפילות המתקיימות בבית הכנסת של הקיבוץ, בית מדרש וספריה תורנית. במידת הצורך ניתן להעמיד לרשות המבקרים בית כנסת נפרד.
  • מקווה טהרה לנשים.
  • גישה לנכים בחדרי אירוח, מבנים ציבוריים, חדר האוכל ובית הכנסת.

 

אטרקציות ופעילויות בקיבוץ ובקרבתואירוח כפרי לדתיים עם אטרקציות בקיבוץ

בקיבוץ עין צורים ובקרבתו תמצאו מגוון אפשרויות לבילוי וקניות המתאימים לקהל המתארח במסגרת אירוח כפרי לדתיים.

הקיבוץ ממוקם במרחק של כ-45 דקות נסיעה מתל אביב, ירושלים או באר שבע ובקרבתו נמצאים חמי יואב, מוזיאון גבעתי, מערות בית גוברין, חוף ניצנים, הפארק הלאומי באשקלון ועוד.

צוות הקיבוץ ישמח לייעץ ולספק מידע בנושא אטרקציות בקיבוץ טיולים ואתרי בילוי באזור, ואף להזמין אתכם להשתתף במגוון אטרקציות בתוך הקיבוץ כמ סיור במפעל עץ הבקבוקים, רפת ולול, סטודיו למשי או מוזיאון עין צורים אשר בו מציגים פריטים היסטוריים מיוחדים שנאספו לאורך שנות פעילות הקיבוץ מאז הקמתו. כל האטרקציות מתאימות לציבור הדתי ומאפשרות לכם ליהנות מחוויית אירוח כפרי לדתיים, למשפחות ולקהל שומר מסורת.

אירוח כפרי באירועים וחגי ישראל

אנו עורכים בקיבוץ אירועים שונים כמו ארגון שבתות בר מצווה, שבת חתן, ימי הולדת, אירועים משפחתיים ואירועים שניתן לשלב עם אירוח כפרי לדתיים. כמו כן אנו מציעים לאורחים את האפשרות לקיים אירועים מיוחדים במדשאות הנפלאות שלנו ובחדר האוכל המפואר באווירה דתית מכובדת, חמימה ונעימה עם שירות מעולה ויחס אישי לכל פרט.

 

מחפשים אירוח כפרי לדתיים? מעוניינים להזמין יחידות אירוח כפרי לציבור הדתי? התקשרו עכשיו לקיבוץ עין צורים – 08-8588318

אירוח כפרי לדתיים
3.6 (71.3%) 23 votes